TRYBOŃ PPI

Najwyższe standardy jakości

Naszą misją jest dostarczanie mieszkań i apartamentów, spełniających wysokie wymagania Klientów.
Spełniamy marzenia o idealnym mieszkaniu – od projektu, po zarządzanie i administrowanie zakończoną inwestycją. Wizytówką TRYBOŃ PPI są zrealizowane inwestycje i zadowolenie Klientów. Przede wszystkim łączymy najwyższe standardy jakości wykonania z przystępną ceną. Nasze projekty są kameralne, o podwyższonym standardzie.

ZOBACZ WIĘCEJ

REALIZACJE TRYBOŃ PPI

NOWOCZEŚNIE I WYGODNIE

PRZYJAZNA OKOLICA

Bogata infrastruktura

Budynki usytuowane są zawsze w pięknej, dobrze skomunikowanej okolicy z rozwiniętą infrastrukturą handlowo – usługową. W otoczeniu każdej inwestycji są tereny zielone, szkoły, przedszkola, restauracje. Od prac projektowych, przez użyte materiały budowlane i wykończeniowe stawiamy niezmiennie na wysoką jakość, która nie zmienia się wraz z realizacją kolejnych inwestycji, jak ma to często miejsce wśród innych deweloperów.

ZOBACZ REALIZACJE

DOŚWIADCZENIE NA RYNKU

Zufanie i bezpieczeństwo

Duże doświadczenie i wypracowane skuteczne rozwiązania sprawiły, że aktywnie zaczęliśmy poszukiwać nowych klientów poza naszymi inwestycjami, oferując obsługę zarządzania i administrowania wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi. Tak narodził się nasz dział Zarządzania i Administrowania Nieruchomościami. Teraz, również po oddaniu naszych obiektów możemy czuwać nad funkcjonowaniem zrealizowanych inwestycji.

OBEJRZYJ MIESZKANIA
„Naszą działalność prowadzimy z sukcesem 25 lat – od 1990 roku. Czasy i dynamika rynku się zmieniają, a TRYBOŃ PPI niezmiennie buduje mieszkania na najwyższym poziomie.”

STABILNE DZIAŁANIA

Wysoka jakość projektów

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Nie czekaj. Wybierz mieszkanie dla siebie i umów się na spotkanie z przedstawicielem.
POROZMAWIAJMY!